Tamamlanmış Projeler

Tamamlanmış Projelerimiz

Tamamlanmış projelerimizi ve proje içeriklerini inceleyebilirsiniz

Adin

Bandırma OSB alanı içerisinde bulunan firmanın 15.000m2 kapalı alana sahip, üretim ve idari binalarının yapım işi ile parselinin tüm peyzaj işlerinde fabrikanın kurulumunda ve devreye alımında inşaat, elektrik, mekanik ve yapı mühendisliğinin yanı sıra, enstrümantasyon ve kontrol (I&C) alanlarına yönelik proses ve mekanik tasarımlarının yapım ve danışmanlık işlerini içerir.

Salim Engin

Gönen İhtisas ve Karma  Deri OSB de 6500m2 Parsel alanı içerisinde 2500m2 lik anahtar teslim fabrika yapım işi ve parsel genel peyzaj işlerinin yapım ve teslim işidir. İş Süresi 12 aydır. 

- Salim Engin Dericilik Ltd. Şti.

AEP Anadolu Etap Penkon

Gönen Deri İhtisas ve Karma OSB de 20.000m2 alan ile en büyük meyve paketleme kapasitesine sahip tesisimiz, atmosfer kontrollü soğuk hava depoları, hızlı soğutma odaları ve tam otomatik kalibrasyon ve paketleme makineleri ile Türkiye’nin sayılı ileri teknoloji paketleme ve depolama tesisleri arasında yerini almış ve teslim edilmiştir.

Gönenli Süt ve Süt Ürünleri

Firmanın Balıkesir Gönen Belediyesine bağlı parselinde  11.000m2 Betonarme ve Çelik ağırlıklı depolarının tüm inşaat ve devreye alma işlemlerinde bir fiil danışmanlık görevinde bulunup, iş başlangıcından teslimine kadar ki geçen sürede etkin rol oynanmıştır.

Perama Gıda

Bandırma Organize Sanayi Bölgesinde 32500m2 parsel alanı içerisinde toplam ıkı katlı 8500m2 kapalı alana sahip Soğuk Hava Deposu yapım işi ve Genel Çevre Peyzaj işleri anahtar teslim yapım işidir. İş süresi 18 ay dır.

Kahve İçmeye Bekleriz

Projelerimiz Hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ofisimize bekleriz
WhatsApp chat
0266 715 49 10