Hakkımızda

Tarihimiz

1990 yılında, inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi altyapı, bakım onarım, yıkım işleri ve yapı işleri ile ticari hayatına başlamıştır. Genç ve dinamik bir yapıya sahip olan firmamız Proje, inşaat ve gayrimenkul sektörüne hızlı bir giriş yaparak bu konudaki istek ve becerisini gözler önüne sermiştir. Devam eden projelerinin tamamlanmasıyla birlikte kısa sürede bölgede sektörün en önde gelen firmalarının arasında yerini almıştır.

Hakkımızda

Ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla 2015 yılında yenilikçi kimliği ile birlikte Bandırma ’da kurulmuş olan PUSULA Mühendislik Proje İnşaat ve Yapı Malz. San.Tic.Ltd.Şti, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan PUSULA Mühendislik’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

PUSULA Mühendislik ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Kahve İçmeye Bekleriz

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz ofisimize bekleriz
0266 715 49 10