Faaliyetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Bandırma Pusula Mühendislik, inşaat sektöründe öncü bir firma olarak, Sinan Çalım liderliğinde güçlü bir temel üzerine kuruldu. Yılların deneyimi ve uzman kadrosuyla, firma sadece binalar inşa etmiyor, aynı zamanda kalite ve güveni de inşa ediyor.

Kuruluşundan bu yana mükemmelliğe ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vermeye büyük önem veren firmamızda piyasa güvenirliliği ve kalite anlayışı yer alıyor. Faaliyetlerimize uluslararası standartlarda müşteri memnuniyeti, sürdürebilirlik ve sosyal sorumluluk anlayışı ile yön veriyoruz. Tecrübeli ve uzman mühendislerden oluşan ekibimizle müşteriler için sürekli yenilikler getirmekle beraber yeni teknolojiler kullanarak anahtar teslim fabrika inşaatı, endüstriyel tesis ( Silo, Depo, Soğuk hava deposu vb. ) ve konut inşaatları gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. Bölgemizde danışmanlık hizmeti veren tek firmayız. Müşterilerimize fizibilite ( Yapı ruhsatı alma, yapılabilirlik ) aşamasından ikmale ( İskan alımı ) kadar olan proje döngüsü boyunca kaliteli ve kusursuz hizmet sunmak için yapacakları tüm yatırım evrelerinde mevzuatlar çerçevesinde yardımcı olmaktayız. Firmamızın Bandırma, Gönen ve diğer OSB bölgelerinde gerçekleştirdiği birçok endüstriyel tesislerimiz ile bölgemizdeki yatırımcılarımızın tahsisten üretime kadar olan tüm aşamalarda ( OSB uygulama yönetimi, İmar kanunu, Çevre kanunu, İş yeri açma ve çalışma ruhsatlarına ilişkin yönetmelik, vb.) mevzuatlar çerçevesinde en doğru hizmetleri sunmaktayız.

Her aşamada şeffaf iletişim ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, projelerini sadece inşa etmekle kalmaz, aynı zamanda müşterilerinin beklentilerini aşmayı hedefler. Firmamız, müşterilerimize sadece yapı değil, güvenilir bir ortaklık sunar.

Faaliyetlerimize uluslararası standartlarda müşteri memnuniyeti, sürdürebilirlik ve sosyal sorumluluk anlayışı ile yön veriyoruz projelerinizde güvenin ve kalitenin ayrıcalığını yaşayın.

Taahhüt Hizmetleri

Yurtiçi ve yurtdışı projelerde, her türlü kaba ve ince inşaat işlerinin yapılması.

Konut, İşyeri

Endüstriyel Tesis & Fabrika

Kentsel Dönüşüm

Bina Güçlendirme İşleri

Tadilat, Dekorasyon ve Renovasyon İşleri

Proje ve Şantiye Yönetimi

Yurtiçi ve ulusararası projelerde, yerel ve uluslararası firmalar adına her türlü proje ve şantiye yönetimi yapılması.

Proje, Keşif ve Bütçe Planlaması

Sözleşme Yönetimi

Kentsel Dönüşüm

Bina Güçlendirme İşleri

Tadilat, Dekorasyon ve Renovasyon İşleri

Teknik Danışmanlık

Yurt içi ve uluslararası projelerde, her türlü teknik hizmet ve desteğin sağlanması.

Yatırım Danışmanlığı

Ön Keşif ve Bütçeleme

Sözleşme Yönetimi ve Danışmanlığı

Saha Kontrollük Hizmetleri

Kahve İçmeye Bekleriz

Faaliyet Alanlarımızla İlgili daha Fazla bilgi almak İsterseniz ofisimize bekleriz
0266 715 49 10